Σάββατο, 20 Ιουλίου, 2024
Αρχικήseleo ΘέμαRapid test: Πού θα γίνονται δωρεάν σήμερα στη Θεσσαλονίκη

Rapid test: Πού θα γίνονται δωρεάν σήμερα στη Θεσσαλονίκη

- Advertisement -

Πρόγραμμα δειγματοληπτικών ελέγχων Covid-19 σε 180 σημεία της χώρας ανακοίνωσε για σήμερα, Δευτέρα 11 Απριλίου, ο ΕΟΔΥ.

Συγκεκριμένα, αυτό έχει ως εξής:

Δ. Ελευσίνας, Πολιτιστικό Κέντρο Κίμωνος και Παγκάλου, (απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Γεωργίου), 11:00-17:00

Δ. Διονύσου, Πεντζερίδου 3, πολιτιστικό κέντρο του Αγίου Στεφάνου, 09:30-15:00

Δ. Αμαρουσίου, Κεντρικό ΚΑΠΗ Αμαρουσίου, Περικλέους 22, 09:30-15:00

Δ. Πειραιά, Β΄1 ΚΑΠΗ, Βασιλ. Γεωργίου Β’ 12, 09:30-15:00

Δ. Αλίμου, Κανάρη 1, παραπλεύρως Δημοτολογίου Αλίμου, 12:00-18:00

Δ. Γλυφάδας, Παλιό Δημαρχείο Γλυφάδας, απέναντι από την Εκκλησία Αγίου Κωνσταντίνου, Βασιλέως Κων/νου, 09:30-15:00

Δ. Περιστερίου, Δημαρχείο, 11:00-18:00

Δ. Πετρούπολης, Β’ ΚΑΠΗ Πετρούπολης, 09:30-15:00

Δ. Αχαρνών, Δημαρχείο Αχαρνών, 09:30-15:00

Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος (Δημαρχείο), 09:00-15:00

Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο – Στρ. Καραϊσκάκη 138 και Επαύλεως, 09:00-15:00

1ο πολυδύναμο κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Καλφοπούλειο Υγειονομικό Κέντρο, Σόλωνος 78 09:30-19:30 (κατόπιν ραντεβού-2103626869, 210362869)

2ο πολυδύναμο Κέντρο-Δημοτικό Ιατρείο-Νέος Κόσμος, Φανοσθένους & Φρειδερίκου Σμιθ, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2109239865, 2109249787)

3ο Δημοτικό Ιατρείο-Πετράλωνα,Θεσσαλονίκης & Ηρακλειδών, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2103427515, -513, 2103469165)

4ο Δημοτικό Ιατρείο-Κολωνός, Προποντίδος & Αγίας Σοφίας 110, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2105121921, 2105157239)

5ο Δημοτικό Ιατρείο-Άνω Πατήσια, Σαρανταπόρου 4, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2102015510, -511, 2102015559)

6ο πολυδύναμο Κέντρο- Δημοτικό Ιατρείο-Κυψέλη, Χανίων 4Β, 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού-2108836200, 2108220209)

7η Δημοτική Κοινότητα, Αμπελόκηποι, Πανόρμου 59, (είσοδος από Βραστόβου), 09:30-15:00 (κατόπιν ραντεβού, 2106993487)

Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη) 08:30-20:30.

Δ. Πυλαίας, Α ΚΑΠΗ Πυλαίας, Πολυτεχνείου 11, 09:00 – 15:00

Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 13:00-19:00

Δ. Θέρμης, προαύλιος χώρος ΚΑΠΗ Τριλόφου, Περικλέους 2, 09:00 – 15:00

Δ. Χαλκηδόνας, κτίριο κοινότητας, Νέα Μεσήμβρια, 09:00-15:00

Δ. Κορδελιού- Ευόσμου, ισόγειο δημαρχείου Ευόσμου, Π. Μελά 24, 09:00-15:00

Δ. Δέλτα, ΚΑΠΗ Καλοχωρίου, Πλατεία Δημοκρατίας 1, 09:00-15:00

Δ. Ωραιοκάστρου, Α’ ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:00-15:00

Άνω Πόλη, 7ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ακροπόλεως 14, 09:00-15:00

Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 9:00 – 15:00.

Τριανδρία, 14ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 9:00 – 15:00.

Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 11:00-17:00

Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00

Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, Παλιά Λαχαναγορά, 09:00 – 15:00

Αιτωλοακαρνανία, Αγρίνιο, ΚΑΠΗ Αγίου Κωνσταντίνου, 08:30 – 11:00

Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-15:30

Αιτωλοακαρνανία, Κοινοτικό Κτίριο, Ίδρυμα Τσώνη, Ναύπακτος, 09:00-14:00

Άνδρος, Κ.Υ Άνδρου 09:00-17:00

Αργολίδα, Αίθουσα «Δανάη», Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00

Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

Αρκαδία, Πλατεία Πετρινού, Τρίπολη, 09:00-15:00

Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-14:00

Άρτα, Κέντρο Υγείας-ISOBOX, 08:30-15:30

Άρτα, Γενικό Νοσοκομείο Άρτας-ISOBOX, 08:30-15:30

Άρτα, Ελάτη Άρτας (Δήμος Γ. Καραϊσκάκη), 09:30-11:30

Άρτα, Καστανιά Άρτας (Δήμος Γ. Καραϊσκάκη), 12:00-14:00

Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, 08:15-20:15

Αχαΐα, Πάτρα, Κέντρο Υγείας Βορείου Τομέα, 08:00-20:00

Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας, Οίκημα Μάνας και Παιδί, 08:30-15:00

Αχαΐα, Κάτω Αχαΐα, Πολιτιστικό Κέντρο Μελίνα Μερκούρη, 09:00-15:00

Αχαΐα, Πάτρα, Παμπελοποννησιακό Στάδιο, 09:00-15:00

Βοιωτία, Πνευματικό Κέντρο Θήβας,09.00-15.00

Βοιωτία, Παλιό Δημαρχείο Λιβαδειάς,08.30-13.45

Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:00

Δράμα, Πρώην Δημαρχείο, Έναντι Πλατεία Ελευθερίας, 08:00 – 14:30

Δράμα, Κοινότητα Χωριστής, 09:00 – 11:15

Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λεωφόρος Δημοκρατίας 306, 08:30 – 15.30

Έβρος, Παλιό Νοσοκομείο, Δήμητρας 19, 09:00 – 15.00

Έβρος, Δημαρχείο Φερρών, 09:30 – 13.30

Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:30 – 15.30

Έβρος, Ιατρείο Πτελέας Ορεστιάδας, 11:00 – 13.00

Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμάνι, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:30 – 15:30

Εύβοια, Χαλκίδα, 4ο Καπη Χαλκίδας, 7ου Συντάγματος Πεζικού 20, Περιοχή Πειραϊκή Πατραϊκή, όπισθεν 4ου Λυκείου, 09:00 – 15:00

Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου,08.30-15.30

Ζάκυνθος, ΙΚΑ, 08:30-15:30

Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο, 9:30-14:30

Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία – πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:30-16:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00

Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25, 09:30-14:30

Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

Ηράκλειο, ISOBOX – Πλατεία Δημαρχείου Γαζίου, 09:00-15:00

Ηράκλειο, ISOBOX – Προαύλιος χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:30-16:30

Θάσος, Κέντρο Υγείας. Πρίνου, 08:00-15:00

Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

Θεσπρωτία, ΓΝ Φιλιατών, 08:30-13:30

Θεσπρωτία, Παλαιό ΚΕΠ Πέρδικας, 10:00-14:00

Ικαρία, ΚΥ Υγείας Ευδήλου, 09:00-16:00

Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου. 09:00-17:00

Ιωάννινα, Πλατεία Πύρρου, 09:00-14:00

Ιωάννινα, Κοινοτικό Κατάστημα Μπάφρας, 10:00-13:00

Ιωάννινα, Κόνιτσα, Κέντρο Υγείας, 09:00 – 15:00

Ιωάννινα, Δελβινάκι, Κέντρο Υγείας, 09:00 – 15:00

Καβάλα, Νομαρχείο Καβάλας, Εθνικής Αντιστάσεως 20, 09:00-15:00

Καβάλα, Κέντρο Υγείας Χρυσούπολης, 08:30 – 15:30

Καβάλα, ΚΑΠΗ Ελευθερούπολης, 09:00 – 14:30

Κάλυμνος, Κεντρικός λιμένας Καλύμνου, 09:00- 14:00

Λέρος, Δημοτικό Κτίριο Δόνα, 09:00-14:00

Καρδίτσα, Πλατεία Νικολάου Πλαστήρα (Παυσίλυπο), Μυρμιδόνων 2, 08:00-16:00

Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00 – 14:00

Καρδίτσα, Δημαρχείο Μουζακίου, Προαύλιο Δημαρχείου, 08:00-10:00

Καρδίτσα, Πνευματικό Κέντρο Σοφάδων, 10:30-12:30

Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 13:00-15:00

Καστοριά, ISOBOX Λεωφόρος Κύκνων, 08:30 – 15:30

Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο , Μάντζαρου 5, 09:00-14:30

Κέρκυρα, Κοινοτικό Ιατρείο Αχαράβης, Αχαράβη, 09:30-14:30

Κεφαλονιά, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

Κεφαλονιά, Ληξούρι, Κλειστό Γήπεδο, Στυλιανού Τυπάλδου, 09:00-15:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

Κιλκίς, ΚΑΠΗ Αξιούπολης, Αξιούπολη, 08:30-15:30

Κιλκίς, Γερακώνας, Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-11:30

Κιλκίς, Φιλυρια, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00-14:30

Κιλκίς, Μαυρονέρι, Αγροτικό Ιατρείο, 09:00-11:30

Κιλκίς, Κάτω Απόστολοι, Αγροτικό Ιατρείο, 12:00-14:30

Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΟΥΣ 5Α, 08:15- 15:15

Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:15-15:15

Κόρινθος, Δημοτικό θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, πλησίον πανεπιστημίου, 08:30-15:30

Κόρινθος, Πολυιατρείο Αγίων Θεοδώρων, 09:30-14:30

Κως, Πάρκο Πασανικολάκη, 08:00-14:00

Λακωνία, Κέντρο Υγείας Αρεόπολης 08:00-16:30

Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελίστριας 89, 09:30- 16:30

Λακωνία, Πλατεία Φλωμοχωρίου 10:00-12:00

Λακωνία, Γενικό Νοσοκομείο Μολάων, 09:30- 13:00

Λάρισα, Κεντρική Πλατεία, 08:00-15:30

Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-18:00

Λάρισα, Τύρναβος, Είσοδος Δημαρχείου, 08:00-12:00

Λάρισα, Αμπελώνας Δημαρχείο, 13:00-15:00

Λάρισα, Κ.Υ Ελασσόνας, 09:00-14:00

Λάρισα, Στέκι Νέας Πολιτείας, Θεοδωρακοπούλου και Καϊρη, 08:00-15:30

Λάρισα, Μύλος του Παππά, 08:00-15:30

Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:30-16:00

Λασίθι, Δημοτική Αίθουσα Σητείας, Πλατεία Συντριβανίου, 10:00-15:00

Λέσβος, Κ.Υ Μυτιλήνης, 08:30 – 15:45

Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:00

Λήμνος, Μύρινα, είσοδος παλιού λιμανιού Μύρινας, 08:45-14:45

Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Χατζηαργύρη & Τριανταφυλλίδη 08:30-15:30

Μαγνησία, Μεταξουργείο Βόλου, Καραμπατζάκη & Αναπαύσεως 09:00-14:30

Μεσσηνία, Καλαμάτα, Αίθουσα “Α. Κουμουνδούρος”, 08:30 – 19:30

Μεσσηνία, Μεσσήνη, Δασκαρόλειο Πολιτιστικό Κέντρο, 09:00 – 14:00

Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30 – 14:30

Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας, 09:30 – 14:30

Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα 7:30-17:00

Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:00-14:00

Νάξος, Εκκλησία Αγίου Νικοδήμου, Χώρα 7:30-17:00

Ξάνθη, Περιφερειακό Ιατρείο Σέλερο,, 09:00 – 13:00

Πάρος, ΚΑΠΗ Παροικιάς, 09:00-11:30

Πάρος, Εκθεσιακός Χώρος Μαρίνα Νάουσας, 12:30-14:45

Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον, 08:00-15:00

Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:30-15:30

Πιερία, Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-15:00

Πιερία, Αστική Σχολή Κατερίνης, Ειρήνης 10, 08:30-15:30

Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09:00-15:00

Πρέβεζα, Δημαρχείο Καναλακίου, Καναλάκι, 09:00-12:00

Πρέβεζα, Λιμενικό Ταμείο Πάργας, Πάργα, 12:30-14:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ.Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ.Γαβριήλ, 09:00-14:00

Ροδόπη, Περιφερειακή Ενότητα Ροδόπης, Δημοκρατίας 1, Κομοτηνή, 08:30-15:00

Ροδόπη, Ιατρείο Ιάσμου, Διαλαμπής 14, 09:00 – 14:00

Ρόδος, Πνευματικό κέντρο Κρεμαστής, Κρεμαστή, 09.00-14.30

Ρόδος, Παλιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08.30-15.00

Σάμος, Isobox Κ.Υ. Καρλοβάσου, 08:00-15:00

Σάμος, Καφενείο ΚΑΠΗ, 08:00-15:00

Σάμος, Isobox Γ.Ν. Σάμου, 09:00-11:30

Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-19:30

Σέρρες, Κ.Υ. Ηράκλειας, 09:00 – 15:00

Σέρρες, Κ.Υ. Νιγρίτας, 09:00 – 15:00

Σέρρες, Κ.Υ. Στρυμονικού, 09:00 – 15:00

Σέρρες, Κ.Υ. Σιδηροκάστρου 09:00 – 15:00

Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου 08:00-15:30

Σύρος, Αθλητικό κέντρο Δημήτριος Βικέλας, 10:00-15:00

Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 08:00 – 16:00

Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

Τρίκαλα, Ε’ ΚΑΠΗ, 11:00-15:30

Τρίκαλα, Κεντρική Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-10:00

Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής, Λαμία, 09:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Πανελλήνια Έκθεση Λαμίας-Χώρος Εκδοτηρίων, 10:00 – 15:00

Φθιώτιδα, Παλιό Δημαρχείο Σπερχειάδας ,Δήμος Μακρακώμης, 09:00 – 13:00

Φθιώτιδα, Κεντρική Πλατεία Δομοκού, 11:30 – 13:30

Φλώρινα, Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 08:30-15:30

Φλώρινα, ΔΕΤΕΠΑ Αμύνταιου, Πλατεία Δ.Μάκρη 36, 08:30 – 15:00

Φωκίδα, Πνευματικό Κέντρο Άμφισσας,08.00-14.00

Φωκίδα, Πολύδροσο, Δημοτική Βιβλιοθήκη,09.00-13.00

Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

Χαλκιδική, Πολύγυρος, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00 – 15:00

Χαλκιδική, Αρναία, Δημαρχείο Αρναίας, 09:30 – 14:30

Χανιά, Αύλειος χώρος 2ου Κ.Υ Χανίων (1η – 2η ΤΟΜΥ), 08:30 – 18:30

Χανιά, Αύλειος χώρος 1ου Κ.Υ Χανίων (Λεωφ. Καραμανλή 99), 08:30 – 15:30

Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:00 – 14:00

Χίος, ΚΑΠΗ Δήμου Χίου, Πολυτεχνείου 25, 09:00-14:30

* Ενδέχεται να υπάρξουν τροποποιήσεις – αλλαγές στα σημεία και στο ωράριο των μαζικών δειγματοληψιών.

- Advertisement -

Ακολουθήστε το seleo.gr στο Facebook και στο Twitter

 

Html code here! Replace this with any non empty text and that's it.

Χορηγός Επικοινωνίας



 

Διαβάστε Ακόμα