Δευτέρα, 28 Νοεμβρίου, 2022
ΑρχικήΕκπαίδευση - ΠαιδείαΘεσσαλονίκη: Το πρόγραμμα αγιασμών στα σχολεία του Δήμου Θέρμης

Θεσσαλονίκη: Το πρόγραμμα αγιασμών στα σχολεία του Δήμου Θέρμης



Από τον δήμο Θέρμης ανακοινώνεται το πρόγραμμα αγιασμών στα σχολεία του δήμου για την έναρξη της σχολικής χρονιάς την Δευτέρα 12 Σεπτεμβρίου 2022.

ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΑ

1ο Νηπ. Θέρμης               10:30

2ο Νηπ. Θέρμης               11:30

3ο Νηπ. Θέρμης               11:00

4ο Νηπ. Θέρμης               09:30

5ο Νηπ. Θέρμης               09:00

6ο Νηπ. Θέρμης               11:00

7ο Νηπ. Θέρμης               08:30

1ο Νηπ. Ν. Ραιδεστού    09:30

3ο Νηπ. Ν. Ραιδεστού    10:00

1ο Νηπ. Ν. Ρυσίου          11:00

2ο Νηπ. Ν. Ρυσίου          10:00

1ο Νηπ. Ταγαράδων        09:30

1ο Νηπ. Τριαδίου            10:30

2ο Νηπ. Τριαδίου            12:30

3ο Νηπ. Τριαδίου            11:30

1ο Νηπ. Βασιλικών          08:30

2ο Νηπ. Βασιλικών          08:30

Νηπ. Λακκιάς                    09:00

Νηπ. Αγ.  Αντωνίου         08:30

Νηπ. Αγ. Παρασκευής     08:30

Νηπ. Σουρωτής                10:30

Νηπ. Περιστεράς              10:30

1ο Νηπ. Πλαγιαρίου        09:30

2ο Νηπ. Πλαγιαρίου        09:45

3ο Νηπ. Πλαγιαρίου        10:00

1ο Νηπ. Τριλόφου           09:15

2ο Νηπ. Τριλόφου           09:15

3ο Νηπ. Τριλόφου           10:30

1ο Νηπ. Καρδίας              10:00

2ο Νηπ. Καρδίας              10:30

Νηπ. Κάτω Σχολαρίου    08:30

 

ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ                                   

Α’  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΡΜΗΣ                08:30

Β’  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΡΜΗΣ                09:00

Γ’  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΡΜΗΣ -ΤΡΙΑΔΙΟΥ            08:30

Δ’  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΡΜΗΣ                09:00

Ε’  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΡΜΗΣ                 09:30

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ      09:00

Β’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ      08:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν.ΡΥΣΙΟΥ                  09:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ             09:00

Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΛΟΦΟΥ           11:15

Β’ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΡΙΛΟΦΟΥ           10:15

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ             09:00

2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ       09:00

1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΑΣ              08:30

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΔΙΑΣ              09:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ           09:00

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ               09:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ      08:30 ΜΑΖΙ ΜΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ        09:30

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ              10:30

 

ΓΥΜΝΑΣΙΑ – ΛΥΚΕΙΑ

1ο  ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ                  10:30

ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ      10:00

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ             09:00

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ                08:30

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ                09:00

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΡΜΗΣ                10:30

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ                       09:00

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΡΜΗΣ ‘’ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ’’             10:00

ΕΙΔΙΚΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ (ΕΝΕΕΓΥΛ)    09:30

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ                   09:00

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ                   12:15

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΙΚΡΑΣ                   09:00

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΙΚΡΑΣ          08:30

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΙΚΡΑΣ           10:00

ΕΕΕΕΚ ΘΕΡΜΗΣ                10:30

 


Διαβάστε Ακόμα