Πέμπτη, 28 Μαρτίου, 2024
ΑρχικήΑθλητικάΡαντεβού Μαρινάκη με Μαρτίνς μετά το παρολίγον… κάζο με τον ΠΑΣ Γιάννενα

Ραντεβού Μαρινάκη με Μαρτίνς μετά το παρολίγον… κάζο με τον ΠΑΣ Γιάννενα

Στο Καραϊσκάκη βρέθηκε (και) χθες ο Βαγγέλης Μαρινάκης, ο οποίος παρακολούθησε από κοντά τον αγώνα του Ολυμπιακού με τον ΠΑΣ Γιάννινα, για την 6η αγωνιστική των πλέι-οφ της Σούπερ Λίγκας.

Ο Ολυμπιακός ελέω Καραντώνη… γλίτωσε από ένα άνευ προηγουμένου κάζο αφού ο ΠΑΣ Γιάννενα του γύρισε το ματς από 2-0 και το έκανε 2-2. Ο διαιτητής από την Ημαθία όμως έκανε ότι… μπορούσε για να μην κάνει νέα γκέλα ο Ολυμπιακός με αποφάσεις που προκάλεσαν αντιδράσεις μετά το 2-2 στο 80ο λεπτό, με αποκορύφωμα ότι κράτησε δυο λεπτά παραπάνω από τα 6 λεπτά καθυστερήσεων!

Μετά το τέλος αναμέτρησης, όπως αναφέρεται σήμερα σε δημοσιεύματα του Τύπου ο Μαρινάκης συναντήθηκε με τον Πέδρο Μαρτίνς και οι δυο τους μίλησαν για μερικά λεπτά σε ένα γραφείο του γηπέδου, με άγνωστο το αντικείμενο της συζήτησης…

Αυτή τη στιγμή εκείνο που προέχει για τους «ερυθρόλευκους» είναι το παιχνίδι με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, στο οποίο το ίδιο ρεπορτάζ αναφέρει πως δύσκολα θα παίξει ο Κώστας Μανωλάς.